Image Alt
performance

DobryTon

Zabezpieczenia antykradzieżowe

Zabezpieczenia antykradzieżowe to sprzęt, który zdecydowanie warto zainstalować w swoim aucie.

Przezorny zawsze ubezpieczony!

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem i instalatorem urządzenia Author Igla w województwie lubelskim. Immobilizer ten, czyli elektroniczne zabezpieczenie przed niepowołanym uruchomieniem pojazdu, uniemożliwia kradzież auta “na walizkę”, nawet ze skopiowanym kluczykiem. Posiadamy także koncesję na instalowanie urządzeń do radiolokacji marki Gannet Guard Systems. Radiolokacja pozwala na błyskawiczne odnalezienie skradzionego pojazdu lub maszyny. Zapewniamy bezinwazyjny montaż zabezpieczeń antykradzieżowych, bez wpływu na gwarancję samochodu. 

CENY NETTO

CENNIK

IGLA 231 Z pilotami
2032 ZŁ
Autoalarm z CAN
1100 zł
Radiolokacja GANNET
Od 1800 zł
Lokalizator GPS
Od 450 zł
Blokada analogowa
Od 450 zł
Skontaktuj się z nami!

Jesteś zainteresowany?

Najczęściej zadawane pytania

FAQ

Które zabezpieczenie będzie lepsze do mojego auta?

Immobiliser IGLA działa z autami wyposażonymi w magistralę CAN, do aut, które nie są kompatybilne z IGLA polecamy autoalarmy i blokady analogowe. Dodatkowa metoda zabezpieczenia, który służy nam do lokalizacji samochodu w przypadku kradzieży, to lokalizator GPS oraz radiolokalizacja GanTrack. Przy czym najskuteczniejszym narzędziem jest GanTrack, który korzysta z własnego systemu zasilania i nie da się w żaden sposób zagłuszyć jego sygnału.  

Czy montaż urządzeń zabezpieczających wiąże się z naruszeniem instalacji samochodu?

W przypadku montażu zabezpieczenia IGLA żaden z elementów instalacji elektrycznej nie jest przecinany. Urządzenie jest dopięte do instalacji i zaprogramowane pod konkretny model auta. Urządzenie GanTrack korzysta z własnej baterii i nie jest połączony z instalacją elektryczną samochodu.  

Jaka jest zasada działania immobilisera IGLA?

IGLA blokuje komunikację na magistrali CAN pomiędzy poszczególnymi modułami auta przez co blokuje skrzynie biegów lub nie pozwala uruchomić auta.  

Jaka jest zasada działania urządzenia GanTrack?

Urządzenie pozostaje w trybie uśpionym do momentu zgłoszenia kradzieży. Następnie zostaje zdalnie aktywowane do emitowania sygnału. Ekipa poszukiwawcza namierza pojazd z dokładnością do 1 metra. Daje to skuteczność odnalezienia auta na poziomie 99% w ciągu 24h od zgłoszenia.  

GRANDPRIX

Lorem ipsum dolor sit amet, qui aperiam vituperatoribus at. Aliquip percipit ei vix, ceteros mentitum reprehendunt eu est.

instagram

QUICK INFO

Monday-Friday: 9am to 5pm; Satuday: 10am to 2pm
7300-7398 Colonial Rd, Brooklyn 242 Wythe Ave #4, Brooklyn
+ (123) 124-567-8901 + (123) 124-567-8901
[email protected] [email protected]